| GeorgeMarian1324 a întrebat:

Știe cineva de unde pot cumpara o pereche de Cactus Jack Jordans, originali la un pret decent?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca nu ai habar cat costa o pereche de adidasi jack jordans originali happy
Pretul lor este de $250 adica 1.100 lei

Nu stiu ce spui tu prin "pret decent", odata ce originalul costa $250
Te referi cumva la cei second hand (uzati/purtati)?

"How much will the Cactus Jack Jordans cost?
All four versions will release at select retailers across the globe and Nike's SNKRS app.
Retail pricing is as follows:
$250 USD for adult;
$160 USD for grade school;
$80 USD for pre-school;
and $60 USD for toddler."

| GeorgeMarian1324 explică (pentru Violleta2022):

250 mi se pare un pret decent. Fata de 2500€ cum e pe diferite site-uri

| Brizbriz a răspuns:

In general, daca nu gasesc ceva in Romania, ma duc pe Amazon, care livreaza si in Romania, dar costa mai scump transportul (12euro cel putin)
https://www.amazon.com/s?k=Cactus+Jack+Jordans&ref=nb_sb_noss