| coconycol a întrebat:

De unde pot cumpara pietricele asa ca in poza asta de diferite marimi, forme si culori? http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/......4757_o.jpg si baze pentru cercei,inele, bratari tot in genul ala? Si m-ar mai interesa si de unde pot cumpara cadrane de ceas pentru a confectiona ceasuri de dama :)

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,

In functie de localitate te poate lumea orienta. In bBucuresti exista diferite magazine de artizanat care sunt pitite binewinking depinde si ce ai nevoie, scrie localitatea si lumea o sa te ajute.