| 3ntzz a întrebat:

De unde pot cumpara snur din ala sau orice-ar fi chestia aia din care se face colier din ala tattoo choker?
Ii fac un mic cadou prietenei mele si sunt convins ca s-ar bucura si mai tare daca ar sti ca eu l-am facut. Adica, ca eu am inodat ..ma rog, dubios
Deci fetelor, ajutati-ma...

2 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Te uiti la Beth? Sa fiu sincera, cand eram mica aveam chestii din alea.
Vezi ca se rup foarte usor cand tragi de ele.

| lanadelsex a răspuns:

Nu stiu, ca am cautat si eu. Dar stii macar magazine din care se pot lua gata-facute?