| daniT99 a întrebat:

De unde pot cumpara un palton / trench coat pentru barbati? As vrea unul clasic, pana la genunchi, si sa nu coste 1400 lei (ca numai d-alea am gasit). Vreau sa-l comand de pe internet, caci locuiesc intr-un oras mai mic si n-am gasit aici, nici in urmotorul oras...

Postati site-uri, va rog, daca stiti...

Răspuns Câştigător
| eminescuhipiot a răspuns:

Pai pe acolo e pretul, inca pot zice ca ai gasit ieftin, mai ieftin de atat la prima spalare e lalai, dupa un sezon ti se va scamosa, deci ia-ti ceea ce ai gasit.