| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

De unde pot gasi cercei cu magnet? Ce fel de magazin adica cam ce sa contina? Ms aa sa nu uitam de fundita! big grin

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Http://www.bijuterix.ro/cercei-earings/cercei-magnetici-star-6-perechi.html

6perechi-13 lei

trimiti mail si te vei intalni cu o d-na tare simpatica si de gasca. iti ambaleaza orice cumperi intr-o punguta foarte frumoasa de tul cu fundita. Daca nu esti din Bucuresti iti trimite prin posta fara ca tu sa platesti transportul, platesti strict doar ce cumperi. Dai pe sectiunea Acasa si ii scrii la adresa respectiva si in cateva mninute iti va raspunde.

| Dina a răspuns:

In majoritatea magazinelor se vind, dar eu mi-a cumparat si cu cit pui de mai multe ori mina pe magnet cu atit mai slab devine, nu este prea bun.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

De la magazine cu cercei de tinichea, pufuri de par, coronite, clame, oje.chestii din astea