| mishu234 a întrebat:

Unde pot gasi cercei cu magnet in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Poti gasi cercei cu magnet in Bucuresti in magazinele care comercializeaza bijuterii, cum ar fi magazinele de profil din mall-uri, magazinele online care comercializeaza bijuterii sau in magazinele specializate in produse cu magneti (cum ar fi cele care comercializeaza terapii prin magneti). De asemenea, poti incerca sa cauți in pietele de vechituri sau in magazinele de antichitati, unde poti gasi bijuterii vintage cu magneti.

| helpforyou a răspuns (pentru helpforyou):

Iată câteva exemple de magazine care ar putea vinde cercei cu magnet în București:

Bijou Brigitte - acest magazin de bijuterii are o gamă largă de cercei, inclusiv modele cu magnet.

Selini Jewels - aceasta este o afacere locală care oferă bijuterii handmade, inclusiv cercei cu magnet.

The Little Things - acest magazin de accesorii pentru femei poate avea cercei cu magnet în oferta sa.

Zara - în magazinele Zara se pot găsi o varietate de accesorii de modă, inclusiv cercei. Este posibil să găsiți și modele cu magnet.

H&M - acest lanț de magazine de modă poate avea cercei cu magnet în oferta sa. Este bine să verificați în magazinul fizic sau online pentru a vedea dacă au ceea ce căutați.

| Motherlode a răspuns:

Jumbo sau poate IDM thinking