| Chøço a întrebat:

De unde pot lua brăţări sau lănţişoare cu semnul păcii sau cu infinite în Bacău?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întră pe https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique şi îţi pot trimite prin poştă.

| AOLEVRIC a răspuns:

De la magazine whistling.

| Chøço explică (pentru AOLEVRIC):

Ştiu că de la magazine, dar care magazine?

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Chøço):

Asta e problema, doar nu exista un magazin "Bratari si lantisoare cu infint si semnul pacii " laughing. Le gasesti la diferite magazine pe la accesorii.

| Chøço explică (pentru AOLEVRIC):

Întrebam dacă există cineva care şi-a luat de la un magazin. Băi frate...

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Chøço):

Bai frate -_- nici nu port bratari, nici nu sunt din Bacau, nici macar nu sunt fata laughing. Puii mei, vrei ca cineva sa iti raspunda " Eu, mi-am luat de la aprozar ". Cauta-le si tu happy.

| anonima5682651 a răspuns:

De la diferite magazine unde sunt si accesorii happy

| vebkinz56 a răspuns:

Te poti interesa pe internet....intri pe google si scrii lantisoare si bratari Bacau
Sper ca te-am ajutat