| yoanita a întrebat:

De unde pot lua husa de acest model pentru iphone? http://www.facebook.com/....../photo.php

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Http://www.touchzerogravity.com/collections/iphone-cases
Ai aici câte două de acelaşi model (un model fiind chiar cu galaxie) şi pentru Iphone 4 şi pentru Iphone 5, iar site-ul livrează şi internaţional, timpul până să ajungă coletul fiind de cam 2-6 săptămâni (depinde de locaţia fiecăruia) însă poate să ajungă chiar la 30-60 de zile.
M-am uitat peste ele şi am observat că toate au acelaşi preţ, de 24.50$, asta ar însemna la noi 80.62 de roni (fără cheltuieli de transport).

| malina1111 a răspuns:

Poate de unde ai luat telefonul sau prin magazine de telefoane sau pe reteaua care esti! Funda?