| Andrei200202 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar un lanț din argint legit? Un site?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Recomand:
http://www.jomazdesign.ro/servicii/confectionari-bijuterii.php
Am cumparat de la ei doua verighete de argint. Corecti si cu certificat de garantie.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

N-ai magazin de bijuterii in oras?

| Andrei200202 explică (pentru Catrice):

Ba probabil, de fapt normal, dar până acum n-am mai cumparat și nu știu cum să fac să nu iau vreo țeapă, de asta cer un site legiit cu prestanță

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru Andrei200202):

Site "cu prestanta". Ia sa vedem ce inseamna "prestanta":

prestanță sf [At: BARCIANU / Pl: ~țe / E: fr préstance] 1 Ținută, înfățișare, atitudine etc. impunătoare, demnă. 2 (Pex) Efect produs de o ținută, înfățișare, atitudine demnă, impunătoare.

Mno, nu stiu de unde sa gasesc pentru tine un site impunator, demn laughing)))

| siriusblack98 a răspuns:

Eu am luat de pe onlinebijoux acum vreo 3 ani si lant si bratara din argint.