| Alexandruceva a întrebat:

De unde poti cumpara haine supreme(originale evident) in Romania?

Răspuns Câştigător
| Molusca a răspuns:

Bună! Poți să îți instalezi una dintre aplicațiile următoare:about you, modivo și fashion days. În aplicațiile de mai sus găsești nu doar haine supreme, găsești haine:Hugo boss, Versace, Gucci, adidas etc.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La diferite malluri din Romania sau in magazinele de specialitate, in special in Bucuresti.

| Wr3nch a răspuns:

E clar ca baietii nu stiu ca Supreme nu se vinde in mall. Oficial la noi nu prea ai cum, doar sa comanzi de pe site-uri europene sau americane.

https://www.farfetch.com/......items.aspx Designers; Supreme; 1

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

În mall

| Molusca a răspuns:

Bună! Poți să îți instalezi una dintre aplicațiile următoare:about you, modivo și fashion days. În aplicațiile de mai sus găsești nu doar haine supreme, găsești haine:Hugo boss, Versace, Gucci, adidas etc. Sper că te-am ajutat! O zi plăcută, tuturor!