| porcelan a întrebat:

De unde se poate comanda, cumpara in Romania pantofi cu toc marime 32-33?

4 răspunsuri:
| www a răspuns:

De la Vicina, au toate marimile si pantofii sunt frumosi.

| mikella a răspuns:

In primul rand poti comanda pantofi cu toc de 32-33cm la un cizmar(el trebuie sa aiba tocuri si ti le poate inlocui pe ala tale)iar de cumparat in romania nu stiu sa fie dar te asigur ca daca te duci in anglia gasesti in mod sigur(asta poarta englezoaicele).

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Iti recomand sa te uiti online. Eu imi cumpar de foarte multe ori de pe acest site: https://kupoane.ro/store/one-fashion-room/ pentru ca primesc saptamanal cate un cod reducere one fashion room. Poti incerca si tu acest site!

| pavel17 a răspuns:

De pe net.