| Anonim_8066 a întrebat:

Deci la sfarsitul anului am banchet si nu stiu de unde imi pot cumpara o rochie. dar sa nu fie de aia ieftina si proasta...adica na... daca ma puteti ajuta cu niste nume de locatii de unde imi pot achizitiona si eu o rochie mai faina as fi foarte big grinbig grinbig grinbig grin
Multumesc :X

3 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iata o sugestie pentru tine: http://www.karena.ro/......ru-banchet

| Shine a răspuns:

Mie imi plac foarte mult rochiile de la irina schrotterhappy

| Freaky a răspuns:

Poi daca ai promenada mall in oras, du-te la Hermosa,Clock's, Reserved, New Yorker.