| ionuk1999 a întrebat:

Deci... stie cineva cu ce imi pot epila parul de deasupra buzei superioare?

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Cu benzi de la Sesu.Nu doare foarte tare!:*

| GasaiYuno a răspuns:

Poti sa nu o epilezi poti sa o decolorezi cu apa oxigenata. Dar mai inati incearca pe picioare sau pe alte parti ale corpului sa vezi daca se intampla ceva :*

| PunkyBrunette a răspuns:

Cu ceara rece- eu folosesc benzi de la Veet( http://4.bp.blogspot.com/....../veet1.jpg ). Le folosesc pe cele mari si le tai la marimea potrivita.

| LetMeBlowYourMind8 a răspuns:

Mergi la salon si programeaza-te. Poti sa o elpilezi cu crema speciala sau sa o decolorezi.