| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Se poate folosi cumva crema depilatoare obisnuita pentru picioare pentru parul ce creste deasupra buzei superioare sau doar cu ceara speciala?

Răspuns Câştigător
| Veva a răspuns:

Buna,eu apelez la benzi speciale de epilare faciala le gasesti in farmacii sau la supermarket si sunt in jur de 10-15 lei.Iti las si un link cu cateva metode de epilare http://www.divahair.ro/......de_sigure_

2 răspunsuri:
| Adella92 a răspuns:

Iti recomand sa folosesti benzi cu ceara, speciale pentru aceasta zona. sunt foarte bune.

| Cosmin103 a răspuns:

Doar cu ceara speciala. Crede-ma pe cuvant.