| diana_2372 a întrebat:

Dieta cu supa de varza functioneaza? As vrea sa incerc, dar vreau sa stiu daca da rezultatehappy Cele care ati incercat spuneti-mi daca ati slabit si cat:*

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Pai eu nu am tinut-o dar stiu pe cineva care a slabit in 3 luni si ceva aproape 16 kg. In primele 3 zile sau ceva de genul dai jos 3 kg. Oricum dieta functioneaza daca o respecti calumea dar dupa parerea mea sa mananci atata supa de varza...nu stiu.Te sfatuiesc sa incerci cu rina 90. Se tine 90 de zile, este foarte accesibila chiar daca unii spun ca mananci dulciuri s.a chestii si nu slabesti. Am incercat-o si eu si intr-o saptamana jumate am slabit 5 kg. Destul de bine tinand cont ca in cele 90 de zile se asteapta sa slabesti pana la 20 kg. Partea buna e ca e accesibila si poti sa o opresti inainte de termen. La aia cu varza faci pauza dupa 2 saptamani, o saptamana si apoi iar te apuci...
Uite aici Rina, poate te intereseaza:
http://dieta.ele.ro/......a7784.html
mai poti cauta, are si o carte cu retete specifice fiecarei zi :d mult succes

1 răspuns:
| dana90 a răspuns:

Da slabesti mult si repede daca ti si regim adica fara paine prajeli dulciuri dar nu face aceasta prostie eu am slabit intr-o luna 9 kg si mi s-au lasat sanii oribil desi am facut sport