PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Dilema: de ce la sexul frumos, funduletul in pantaloni arata mic, dar cand e in fusta, pare/este mai lat?!

Răspuns Câştigător
| littlesunshine a răspuns:

Pt ca la pantaloni fesele sunt doua.laughing sunt definite.
La fusta e un fund. Unul singur. Deci distanta dintre fese nu mai este observata de catre mascul si ii da iluzia ca femeia are fundul mai mare.laughing

6 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu nu mai pot purta fusta laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Pai pantalonii sunt in general mulati si mai si strang pe cant fustele...

| Flav a răspuns:

Pai blugii il fac mai mic, il aduc la forme mai pompoase. Stii replica aia: ''mama, uite-o si de la spate'' - pai in blugi fundul se modeleaza, isi capata alta forma. Ce, nu-ti place ce vezi?big grin

| greg a răspuns:

Pt ca se simt ele mai in largul lor in fusta.Asa ca fetelor... :Nu va chinuiti "funduletul" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in fusta imi plac si mie fetele, banuiesc ca stiti de ce big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este iluzia optică creată de fustă!
Ăsta este tot misterul, fusta cade liberă pe talie și șolduri pe când pantalonul respectă forma piciorului.
Pa, pa.