| anonim_4396 a întrebat:

Revelion in fusta...rochita...sau pantaloni?

9 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

In ce iti sta cel mai bine, si in ce te simti tu cel mai confortabil!

| LoLiTaBella a răspuns:

Rochita

| FashionKitty a răspuns:

Deci, te poti imbraca in pantalonii pentru ca este frig, dar fustele (in general) merg cu ciorapi lungi sau colanti daca o sa stai pe afara mai mult timp, pentru ca in mod logic toti mergem afara sa vedem artificile (ca doara nu le vedem in casa).Asa, poti sa-ti iei si rochie cu conditia sa aiba maneci lungi sau sa-ti iei o jacheta peste (tu stii ce ai in dulap). Sper ca te-am ajutat sa alegi si oricum iti sugerez sa te imbraci cu ce iti este mai comod sau la indemana.eu o sa ma imbrac in blugi, dar eu nu suport rochiilewinking

| floripufi a răspuns:

! Eu as prefera rochita.Mie imi plac rochitele! Acuma tu alegi ce vrei!

| didik15 a răspuns:

Dupa parerea mea rochita este cea mai potrivita dar fiecare se imbraca in ce se simte binehappy

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pantaloni negrii ar merge cu o bluzita mai lunguta niste botine o blanita o geanta de o culoare un pic mai colorata ca sa iasa in evidentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce ai u chiefwinking:*. eu azi ma imbrac in pantaloni(blugi sunt la moda.) adica depinde uite:
daca de duci undeva si stai nu mai in aceea casa te poti imbraca in rochie sau fusta dar daca iesi si afara ar trebui sa te imbraci in blugi.deoarece este fffrig; D sau poti sate imbraci si intr-un colant fumos asortat cu o bluza sau un tricou care sa aiba pe deasupra cv.bafta! si la multi ani!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantaloni, mulati big grin

| riddhima a răspuns:

Rochita