| simo78 a întrebat:

Din cauza faptului ca am fost grasuta iar acum am slabit mi sa lasat pielea pe burta. Ce trebuie sa fac ca sa o intaresc? Probabil ca o sa-mi spuneti sport. Dar ce fel de exercitii? Si in cit timp se vad rezultatele? Sau daca mai exista alte variante? Ma intereseaza foarte mult sa (repar)aceasta zona cit mai repede posibil! Orice remediu este bine venit.In rest nu am probleme cum ar fi celulita sinii lasati sau altele singura problema asta este pentru care as face orice numai sa nu o mai vad asa lasata.Va rog sa ma ajutati cu tot ceea ce stiti, dar nu vreau raspunsuri care nu valoreaza nimic.Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| spot a răspuns:

Foarte multe abdomene, vitamine si proteine. in cat timp nu stiu. urmeaza programul asta: http://www.220.ro/sport/Cel-Mai-Bun-Program-De-Abdomene/uSrvSwX3gN/. e super bun.

2 răspunsuri:
| cmm a răspuns:

Iti spun ce am facut eu si a dat rezultate. Asezata pe spate, pe covor, nu pe pat, iti pui o carte groasa, grea, cam 2 kg, un dictionar enciclopetic ceva, pe abdomen si inspiri si expiri, cat mai lent, in asa fel incat sa vezi cum cartea de pe abdomen urca si coboara. la inceput cam de 30 de ori si progresiv in cateva zile ajungi la 50-60 de ridicari de carte. Asta combinat cu,, bicicleta,,, dar si cu mersul efectiv pe bicicleta cand poti. Am mers si la masaj, cam 10 sedinte, de 2 ori pe saptamana, 30 de minute. la mine a fost ok dupa vreo trei saptamani. succes

| buburuza_9741 a răspuns:

Abdomene.happy sau ia-ti centura pentru masarihappy