| AAlinaaa a întrebat:

Ce exercitii pot face pentru a nu mai avea sanii lasati?big grin am slabit vreo 10 kg si s-au cam lasat. dau funda:*

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey
Pentru a nu mai avea sanii lasati exercitiile se fac pe o perioada lunga, iar rezultatele sunt vizibile greu, dar sun acelea in care intinzi mainile in laterale si le apropii de piept dar nu stiu cum ii zice exact la exercitiul asta...Dar cel mai bine iti iei o carte de fitness, gasesti in ea toate exercitiile de care ai nevoie happy