| BlahxD a întrebat:

Din ce imi pot face fata alba pentru Halloween? Si de unde as putea face rost de sange fals happy [ Nu vreau raspunsuri banale ]. Oh & p. s : As vrea ceva sa nu dauneze gen sa arda fata. thanks xD.

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Sangele -bulion, culori
Fata alba-eu anul trecut m-am dat cu o crema si apoi am pus faina. Era fara alba si mi-a iesit foarte bine. Colegele mele au facut si cu culori pentru fata si pudra.
Pa, pa!

2 răspunsuri:
| InGERfaraNOr a răspuns:

De sange nu stiu dar poti folosi bulionbig grin.iar cu fata ori te machezi cu farduri, pudra de talc ori iti cumperi acuarele speciale pentru fata. ps nu te fa cu acuarele normale ca nu e prea bine

| MihaiCristina a răspuns:

Incearca sa-ti dai cu o crema pe fata si dupa aceea cu faina sau lapte praf.Sangele falt...keceap sau bulion diluat cu apa.Succes,sper ca ti-am fost de folos