| G a întrebat:

Din ce pot sa fac niste sange fals (de pus pe o bluza pentru Halloween)? Vreau sa iasa la spalat si sa nu miroasa a mancare (deci exclus ketchupul laughing ).

Răspuns Câştigător
| SugarAndSpice a răspuns:

Cu acuarele amectecate in apa. Iese misto si se ia la spalat.
Bye

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste Yodada-e un agent care se foloseste cand te tai si iti provoci rani (se foloseste in atelierele de reparatii d caroserie si mecanica) Nu miroase deloc. Pa

| BossDeBoss1998 a răspuns (pentru mgtow):

Sigur ai scris bine ca nu gasesc niciunde straight face

| Blackwoman27 a răspuns:

Ketchupul laughingdar ai zis ca e exclus deci... suc de rosii sau acuarele rosiilaughingm-am nici o idee

| GosGrl a răspuns:

Acuarele rosii. daca se poate cu putin negru ca se ingoase si arata mai cool...

| Etiquette a răspuns:

Incearca cu colorant alimentar amestecat cu apa si daca vrei sa iasa mai gelatinos poti adauga si gelatina pentru torthappy.
Nu stiu daca iese la spalat dar poti incerca pe un asternut mai vechi prima datahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuarelehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe la magazine cu articole din aste pentru Halloween ca sunt peste tot acum si intrebi acolotongue
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cu vopsea, sau daca te zgari poate...

| Jenant a răspuns:

Http://www.wikihow.com/Make-Fake-Blood iete nişte sfaturi aici.