| narcisaisa a întrebat:

Din ce loc pot sa imi iau o placa de par daca locuiesc in Buzau? Funda+vot tuturor

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Poti sa te duci in aurora in carrefour(cred ca gasesti si acolo la electrocasnice) sau in altex in mall sau langa kaufland.de obicei gasesti in magazinele care au si electrocasnice
sper ca te-am ajutat

| opium a răspuns:

Emag.ro

| LollyPoop a răspuns:

Pai din supermarket...nu stau in buzau asa ca nu prea as avea cum sa te ajut...dar eu zic din supermarket funditabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o comanzi de pe internet si ajunge in cateva zile la tine acasa (+ e mai ieftin online).
http://domo.ro/......auta/placa