| GulDan a întrebat:

Din experienta si auzite ce sa folosesc pentru. cresterea si ingrosarea sprancenelor?

Metode naturale daca se poate!

Multumesc anticipat! (fara mistouri va rog)

4 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Uleiul de ricin e bun. Dar ca sa vezi rezultate trebuie sa il aplici macar vreo 2 luni, zi de zi

| Tinna666 a răspuns:

Ulei de ricin. aplicat in fiecare seara inainte de culcare chiar face minuni happy

| ANACTC a răspuns:

Ulei de ricin.

| LuiZa_LuiZa_1998 a răspuns:

Poti folosii ulei de ricin. E excelent pentru indesirea parului, sprancenelor si a genelor. Il gasesti in orice farmacie si e foarte ieftin.