| anonim_4396 a întrebat:

Bună,știți niște metode sau aveți niște sfaturi pentru creșterea sprâncenelor, care știti sigur că funcționează. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Cât ești pe acasă sau seara masează-ți-le cu o soluție de ulei de ricin + vitamina A. De asemenea poți încerca să iei și suplimente alimentare, un complex de calciu+magneziu+zinc+vitamina D. Eu le iau și din alte motive dar am observat că mi s-au îndesit/lungit și genele și sprâncenele. Și este și evident că s-a întâmplat acest lucru deoarece zincul contribuie la sănătatea unghiilor, părului și pielii.

1 răspuns:
| SofiaAbigail a răspuns:

Uleiul de ricin