| crista18 a întrebat:

Dintre BB cream de la Maybelline si cel de la Garnier care are o putere mai mare de acoperire? ( as prefera raspunsuri la obiect si nu la modul: 'mai bine incerci firme asiatice' sau 'e doar un bb cream') e perfect daca sunt si persoane care pot face o comparatie intre ele.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca-l pe cel de la garnier

| ancalazar a răspuns:

Pot sa-ti spun sigur ca garnier este una dintre cele mai proaste marci pentru BB cream. Puterea de acoperire este foarte mica si in plus, gandeste-te ca Maybelline e firma de cosmetice pe cand Garnier e mai mult pentru ingrijire. happy

| AnonimusGirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qqB5AQK9jtc
Uite aici mai multe detalii. Eu o folosesc pe cea de la Garnier si sunt multumita dar e adevarat ca nu are o acoperire mare. Am auzit de cea de la Smashbox ca are o acoperire mai mare dar nu stiu daca sa gaseste si la noi in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca Garnierul ajuta mai mult.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Garnier este mult mai buna decat BB cream