| analfabet12345 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un BB Cream cu acoperire mare, nu vreau Garnier!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand BB cream Olay

| xgeanina a răspuns:

De la Maybelline e buna, nu ti-o recomand pe cea de la nivea, nu e prea buna, am incercat-o eu si nu am fost multumita deloc.

| meoww a răspuns:

Am cumparat numa o BB cream de la NIVEA, sfatu meu: ORICE FACI SA NU IEI BB CREAM DE LA NIVEA. Nuanta Light ii incredibil de inchisa, se intinde cu greu si mai mereu lasa urme evidente.
Nu am incercat altele, folosesc mai mult corector si cand vreau fond de ten, il folosesc pe cel de la Miss Spory, e usor si se intrinde imediat, acopera bine si lasa pielea aratand foarte naural.
Scuze daca nu te-am ajutat prea mult, voiam numai sa iti spun sa nu te lasi pacalita de pretul mic de la nivea, incearca mai multe testere pe mana si vezi care iti place. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele asiatice cica sunt bune si au acoperire mare dar cauta pe google swatch bb cream si vezi ce te multumeste la acoperire :-?
Nu stiu care e faza cu bb cremul de ce vrei bb si nu fond de ten dar daca vrei acoperire eu iti recomand fdt bourjois flower perfection http://media.tumblr.com/tumblr_lvfraofHk01qa4a8r.jpg din proprie experienta mi se pare fondul de ten cel mai complex ( are acoperire, se intinde usor, nu lasa urme, arata frumos ) dar nu-l recomand pentru ten gras pentru ca e cremos.

Dar totusi de ce vrei bb? :-s

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Heii :*!
Eu iti recomand : BBCream de la Miss Sporty -MorningBaby! :* este foarte bun ♥ http://www.emag.ro/......CRD9BBBM/.
te puuup :* Funda? :o3 ♥

| Serree a răspuns:

BB de la Vichy