| fratiikaramazov a întrebat:

Dintre Clear si Head&Shoulders care este cel mai bun antimatreata?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Clear, eu folosesc clear, am folosit si head&shoulders si la prima splare mi-a cazut o tona de par din cap, o singura data am folosit samponul si l'am aruncat chiar daca nu consumasem mai nimic din el, acum la 3 luni de atunci inca incerc sa imi faca parul sa nu mai cada si de'abia am reusit sa mai stopez cat de cat din caderea lui. Asa ca Head&shoulders e foarte bun... de aruncat la gunoi, iti recomand clear, curata foarte bine si parul ramane proaspat chiar si 3 zile.

| Siracuzia a răspuns:

Eu recomand Clear.Insa poate sa difere de la persoana la persoana.

| BonneLess a răspuns:

Nu conteaza care din ele este mai bun. Depinde de pielea capului a fiecaruia si unii oameni au matreata mereu indiferent de ce sampon folosesc. Eu spun totusisa iei Head&Shoulders pentru ca nu mereu lucrurile scumpe sunt si cele mai bune.winking

| nicolici a răspuns:

Clear

| SweetLolipop a răspuns:

Recomand Head&Shoulders. e foarte bun si iti da volum si miros deosebit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head&Shoulders e cel mai bun pentru disparitia matretii, dar si a parului. Deci mai bine Clear, totusi.

| GreenEyed a răspuns:

Head&Shoulders!

| scumpykppp a răspuns:

Clearbatting eyelashes