| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Domnisoara de onoare ar putea purta ziua o astfel de rochie daca e miniona?
http://www.starshiners.ro/......green.html

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sincer nu cred ca merge pentru ca rochia lunga taie si mai mult din inaltume. te sfatuiesc sa porti rochite unde sa.ti scoti piciarele la vedere si poarta niste tocuri pentru a fi mai inalta
.

iti va sta super asa ca nu e nici o problema

| MonicutZZa a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. O astfel de rochie este facuta pentru fete inalte. Silueta unei mignone nu va fi pusa in valoare de ea. Incearca o rochie cu croiala in A - ar fi perfecta (atata timp cat e suficient de scurta).

| ReggaeGirl a răspuns:

Dar eu nu inteleg care e legatura intre imbracaminte si faptul ca esti minora.Da poti sa porti o astfel de rochie.Insa ti se aranjeaza frumos pe corp de la 14 ani in sus. Daca esti mai mititika atunci o sa iti fie larga.