| Semy_6934 a întrebat:

Doresc o coafura pentru. scoala.Sunt in clasa a 7-a si.nu vreau intr-o coada sau "codite"! Ceva care sa fie usor de facut! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Ionela_5966 a răspuns:

Daca ai bretonul scurt ii poti prinde cu a agrafa clestisor sus sa stea asa mai bufant, daca ai bretonul lung il poti da intr-o parte si il prinzi cu oagrafa sau il lasi simpul.

4 răspunsuri:
| JustAStar a răspuns:

Eu zic sa incerci sa iti faci bucle, pune-l pe bigudiuri mici si le lasi asa cel putin 5 ore dupa ce ai facut baie usti putin parul si pui spuma apoi pui bigudiurile si astepti, 3 zile va sta super si poti sa-ti prinzi bretonul sus sau o coditza intr-o parte stiu ca ai zis ca nu vrei codite dar va arata super asa sau poti sa ti-l intinzi cu placa si va sta tot 3 zile si arata f bine.bafta.xoxOJustAStar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un puf si fa o coada simpla dupa aia tragi puful putin mai jos, desparti putin parul de deasupra pufului,, cel care vine de la radacina,, si dupa aceea smocul de par ce jos il bagi pe gaura din par care ai facut-o inainte. ultimul pas e sa iti strangi coada si vei vedeao fundita din propriul tau par