| Kinpy_Pinky_1984 a întrebat:

Doresc sa cumpar dreaduri naturale. Unde gasesc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreadurile nu se cumpără...cel puţin eu n-am auzit de aşa ceva. Poate vrei să spui codiţele de la dreaduri...Alea se găsesc greu mai ales că trebuie să le alegi în funcţie de culoarea propriului păr.
Poţi să mergi la un salon specializat să-ţi facă dreaduri dacă ai părul mare sau ai putea să îţi faci dreaduri cu extensii în caz de ai părul scurt.
Nu ştiu de unde eşti dar ai putea să mergi în Bucureşti la domnişoara:
http://dreaduri.wordpress.com
https://www.facebook.com/AlexandraDreadlocks/timeline

Şi apropo durează ceva timp până când sunt gata...Ai mai multe detalii pe blog şi pe facebook.

| Kinpy_Pinky_1984 explică:

Nu cred ce te priceoi...si nu cred ca ai inteles.doresc dreaduri naturalr de la o persoana care s-a tuns!

| Kinpy_Pinky_1984 explică:

Mai eu am mai avut dreaduri ai eu atiu sa fac dreaduri...mie imi trebuie de la candva care s-a tunshappy

| Fodor_Arnold_1994 a răspuns (pentru Kinpy_Pinky_1984):

Hey,am de vanzare 2 feluri, 44 bucati negru de lungime 25-30 cm, si mai am 39 de buc, marou de lugime 30-40 cm.

| aaanda a răspuns:

Vand eu 45 de dreaduri, lungime intre 40 si 50cm. culoare saten, dar le poti vopsi oricand. grosime medie.
ma gasesti la justandauknow@yahoo.com,da-mi un mail si vorbim.