| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa cumper un aparat electric de epilat. Ce imi recomandati: cel cu discuri sau cu pensete?

Răspuns Câştigător
| Joker a răspuns:

Eu iti recomand sa iti alegi de aici:

http://www.epilat.com/

si ce iti recomand este aparatul cu ceara.eu cu acela ma fac acasa si sunt foarte multumita, ma tine si foarte mult si e si foarte igienic si daca vrei aparat electric iti recomand pe cel de la Braun Silk-épil 7 Dual Epilator, il are o prietena si e foarte multumita si ea. sper ca am fost de ajutor:*

1 răspuns:
| florentttina a răspuns:

Iti recomand sa il cumperi pe cel cu pensete deoarece iti face pielea mai fina decat cel cu discuri.