| anonim_4396 a întrebat:

Care epilator este mai bun, cel cu discuri sau cel cu pensete?

Braun sau Philips? Ce marca preferati si de ce?

5 răspunsuri:
| kajen4ever a răspuns:

Braun te asigur nu iti cumpara altceva ca o sa regreti...

| AoiTori a răspuns:

Pensete, Braun pentru ca iti scoate complet firele si cresc apoi foarte greu. Eu asta folosesc si sunt multumita de el

| Sckipper a răspuns:

Eu am un epilator cu pensete de la Braun si este foarte bun.Totusi daca vrei sa iti cumperi un epilator si ai bani, sa iti iei unu cu gheata sau cu ceva cand trece pe firul de par sa iti paralileze temporal locul ca sa nu mai simiti durerea.

| Hauhauhau a răspuns:

Discuri.Braun

| NumePublicExistent a răspuns:

As aprecia daca ati si preciza de ce ati ales asa...