| Cristina1994c a întrebat:

Doresc sa ma vopsesc roscat asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Am un par saten inchis, trebuie sa ma decolorez ca sa imi iasa aceasta culoare sau sa imi iau un roscat deschis? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un roscat mai puternic. Sau incearca cu nuantator. Dar poti lua nuanta dorita si sa o aplici dupa doua decolorari naturale http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html sau cate vrei nu cred ca are cum sa faca rau parului dar poti sa mai intrebi si pe site daca ar fi sa iti faci vreo 3 decolorari intr-o saptamana. Dupa te poti vopsii cu nuanta dorita. Culori faine au cei de la wellaton. Alea de la garnier se scurg din par foarte repede. Kallos trebuie sa te sfatuiesti cu vanzatoarea mai bine in privinta oxidantului si sa ii arati nuanta si va iesii superb. Dar e un pic cam dura vopseaua.

1 răspuns:
| Sophie26 a răspuns:

Eu optez pentru un saten deschis. Exact asa am fost si eu in aceeasi situatie ca tine, la fel am avut si eu parul. Funda?