| anonim_4396 a întrebat:

Doresc si eu cateva retete de haine din Webkinz World.Ma puteti ajuta? Dau funda celui care mi-a zis o reteta buna.

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/forum/f284/ uite aici sunt comentari pentru fiecare reteta si le poti citi pe toate cu siguranta vei gasi ceva ce sa-ti fie de folos si sati placa!

2 răspunsuri:
| mihaelami13 a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/forum/f284/ eu pe al cesta il folosesc si merg

| mirceas_9166 a răspuns:

Combina tricou imprimeu cu margarete, blugi cu mansete, cizme curcubeu