| Andra_9083 a întrebat:

Stie vreo cineva retete de haine webkinz? daca da lasati-mi cateva ...va rog...

Răspuns Câştigător
| ioana_2930 a răspuns:

Intra pe www. webkinz clothes recipes machine si gasesti acolo. funda?

2 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/wiki/Solved_Clothing_Recipes uite da pe astea si pe siteul asta mai cauta la ce faina vrei si da in jos si vezi aici toate retetele astea de haine de pe webkinz! funda! funda plase? funda?

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Desigur! le scriu pe limba Engleza = dude hat top cu floricele portocali dar doar floricelele sunt portocali pantaloni largi cacanii laughing...