| amaliaaaa1212 a întrebat:

Dresurile negre subtiaza piciorul?

14 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Oarecum da ..mai ales daca ai si niste tocuri in picioare.:*

| mona a răspuns:

Da,face sa para mai subtire

| BiuL a răspuns:

Daca sunt uni da, mai ales daca ii combini cu pantofi/botine negre cu tocwinking

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Orice oiect de vestimentatie negru subtiaza, deci da laughing

| tuGatita a răspuns:

Da, daca esti slaba tare nu te avantajeaza. Si albastru inchis, si mov inchis subtiaza.

| faramatania a răspuns:

Da,sunt în trend, dresurile negre și în special opace cu efect de subțiere, de suplețe, de alungire, de eleganță.Un must have în wardrobe-ul oricărei femei.Totodată negru = chic, sofisticat, stil.

| Kasia a răspuns:

Da,asta e cel mai vechi mit din domeniul estetic...si chiar asa e insa sa nu te astepti sa pari cu 10 kg mai slaba.

| Trynda a răspuns:

Da. Pari mai slab din orice parte. Negru poate purta oricine si pare mai slab.

| emag a răspuns:

Da, negru face mai slab/a pe oricine, de asta prinde negrul pe oricine si e la moda mereu

| PiinkSmiile a răspuns:

Da,culoarea negru subtieaza

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Ori ce imbracaminte neagra te face sa pari mai slaba/slab
deci da

| AndreeaHawkins a răspuns:

Da,te face mai slab/ahappy

| Isabella10 a răspuns:

Da negru subtiaza si rosu

| amaliaaaa1212 explică:

Pe mine nu ma prinde asa bine la haine big grin