| AndrogynBeauty a întrebat:

Duminică noapte sunt premiile MTV EMA 2010, aici în Madrid, şi aş vrea să merg, dar cu un outfit mai special...am nişte idei, dar mi-ar place să aflu cum m-aţi îmbraca voi, ce idei aveţi. E un eveniment interesant şi aş vrea să fac şi ceva fotografii, deci caut un look outstanding happy Idei bune = fundiţă!

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Eu zic să te îmbraci cât mai comod, in blugi, un tricou mai larg peste fund, mai colorat, un hanorac, cu teneși sau adidași.
Sau cu o cămașă in carouri mai lungă, blugi/colanți, și teneși, skatari, adidași sau cizme.
Eu m-aș îmbrăca cu o cămașă mai lunguță, cu o curea la mijloc, blugi mai închiși la culoare, cizme Ugg negre crem sau albastru închis și cu un hanorac sau o geacă de piele.
Distracție plăcută!

| AndrogynBeauty explică:

Hm, numai speciale nu sunt outfiturile astea...hai măi, puteţi mai mult de-atât!

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Daca nu e prea tarziu ca deja e sambata.
Da nu-i nimic.si astazi ai toata ziua la dispozitie.presupun.
Pai eu zis sa porti o pereche de bulugi lejeri.nici foarte stramti.asa cat sa te simiti bine in ei. o pereche de bascheti.sau de ce nu niste cizme de toamna. un tricou...si o geaca deasupra.Presupun ca acolo e mai cald decat in Romaniahappy.
Sau daca nu niste colanti. untricou mai lung peste colanti, niste Ugg-uri daca ai/daca nu niste cizme mai funny.si la fel.cu o geacabig grin.
Oricum.
Putin conteaza ce porti in acea seara.
Conteaza cum te simti.si daca te simti ok atunci totul e ok:*

| Nimeni_6547 a răspuns:

Cu ceva comod
un tricou cu blugi albastri o geaca si niste adidasi big grin