| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce ai depasit stadiul de Avon Junior (a patra comanda) la urmatoarele comenzi din viitoarele campanii mai primesti diverse cadouri? Sau ce te asteapta?

4 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

Primesti discont dar si un anumit procent din bani din comanda depusa in luna respetiva

| YoNﻉLµTzA a răspuns:

Primesti discount aferent comenzii tale, cu cat ai mai multe comenzi cu atat mai bine pentru tine.

| Cristinaelenaavon a răspuns:

Primesti Discount`ul aferent comenzii tale si se mai fac oferte pentru reprezentanti. Ex: daca ai comanda de atat primesti produsul X, daca comanzi 2 produse X pe al 3 il primesti gratis.

| Ciopeica_Robert_1996 a răspuns:

Cred ca iti mai da si niste bani acololaughing