| Carina2 a întrebat:

Dupa ce am facut baie mi-am uscat parul cu uscatorul. Am parul lung si ondulat si acum nu stiu daca e mai ok sa il prind sau sa il las desprins...cum e mai ok, cum se aseaza mai bine?

1 răspuns:
| lovecats123 a răspuns:

Si eu am parul lung si e ondulat. Dupa ce fac baie am volum maxim asa ca ma dau cu ulei de argan pentru protectie si il las desprins in ziua aceea. Daca ai fi avut un par foarte drept si rar atunci l-ai fi prins in coada sau coc pentru volum.