| zambetcald a întrebat:

Dupa ce va spalati pe cap (fetele) stati cu parul desprins, sau il prindeti/impletiti?

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cand doresc sa stea intins,il indrept cu piaptanul,cat este inca ud. Daca vreau sa stea mai ondulat, il dau cu spuma si in timp ce il usuc fac cu mainile prin el ca sa fie ondulat. Daca vreau sa fie mai cret, il impletesc in multe codite.

| AnnePlatt a răspuns:

Eu am parul drept si imi place foarte mult cel cret. De aceea dupa ce imi fac baie il impletesc (ziua urmatoare imi este foarte fin si ondulat/cret)...

| pwp a răspuns:

Il las desprins sa se usuce, apoi tot desprins il las.

| continutfragil a răspuns:

Eu stau cu parul desprins si ca sa nu ma deranjeze imi pun o diadema.

| MaraMărr a răspuns:

Heiii. eu il las desprins pentru. ca daca mi`l prind dimineata imi va sta zburlit.batting eyelashes

| TheCritic a răspuns:

Il usuc si il las desprins. Il am destul de scurt si daca il prind dupa ce il spal arata asa de uratlaughing

| hair0spray a răspuns:

Il las desprins.Eu una prefer parul perfect drept iar cocul sau coada ii ofera un aspect neuniform.

| Amaryllis a răspuns:

Hello! Eu de obicei îl prind, dar mai sunt zile când îl las desprins.

| Carla12 a răspuns:

Stau cu el desprins ca sa mi se usuce mai repede :]

| AngelNycoleta a răspuns:

Eu una desprins. dara daca vrei sa se faca cret poti sa il impletesti
funda?

| naoko a răspuns:

Buna.Eu stau cu parul desprins si imi pun prosopul pe cap pana se usuca parul, ori imi dau cu fionul. Fundita?

| viky98 a răspuns:

Depinde.eu am parul lins si daca vreau ca a doua zi sa fie ondulat il impletesc. Daca nu il las desprins.Dar sa iti dau un pont:Nu trebuie sa il piepteni decat dupa ce s-a uscat in proportie de 80% pentru ca daca nu risti sa iti cadawinking. Bafta. Funda?