| WholeWorldTeam a întrebat:

Dupa epilarea cu epilatorul, ca si crema pentru calmarea pielii ce imi recomandati mai naturist? Este buna crema de galbenele?

4 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Eu nu folosesc creme dupa epilare, dar totusi cred ca cea de galbenele este buna. Miroase bine si face pielea sa se relaxeze si in plus nu ustura, nu? Sunt alte creme care ustura.

| username010000000 a răspuns:

Eu îți recomand crema de gălbenele e foarte eficientă

| MrAnonym a răspuns:

E buna si crema de galbenele, dar si cea de fata.

| Revendicated a răspuns:

Hey,pai este buna crema de galbenele, incearca si crema de fata, daca esti la prima epilare, la revedere