| FanK a întrebat:

Dupa parerea voastra, care e cel mai bun si mai natural fond de ten?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sustin pe Dream, fondul de ten de la Giordani nici ca se vede dar mie imi displace acoperirea.
Imi place Mat Morphose de la L'oreal : http://didiglamour.blogspot.com/......real.html.

3 răspunsuri:
| JustDareToDream a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=2392 Alege nuanta potrivita si e perfect! Putere mare de acoperire, aspect natural!

| Nuri1 a răspuns:

Buna! Eu folosesc fond de ten de la RIMMEL "New Stay Matte", este un fond de ten matifiant ce contine musetel pentru calmare, castravete pentru iluminare si bumbac pentru matifierea tenului.Deci fara talc, ulei, paraben si parfum.Mi se pare cel mai bun din cate am incercat pana acum.:*

| christina94 a răspuns:

Dupa parerea mea cela de la Vichy este cel mai bun. Acopera si pistruii :*