| ChocolateDroid a întrebat:

Buna fetelor!
As vrea sa va cer parerea. Care este cel mai bun fond de ten dupa parerea voastra?

12 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Produsele de la MacCosmetics sunt cele mai bune, dar au preturi foarte piperate.
Dar si cele de la L`oreal, Max Factor, Maybelline, Vichy, Sephora, Clinique - si acestea sunt bune.

| Petronela a răspuns:

Buna! Cele de la Channel sunt cele mai bune.

| cristina a răspuns:

Produse de la avonwinking

| Contrast a răspuns:

Clinique (Perfectly Real MakeUp)!

| Contrast a răspuns:

Clinique (Perfectly Real MakeUp)

| aиdяaaa●• a răspuns:

L`OREAL INFAILLIBLE mi se pare foarte bun! Si in general cele de la L'Oreal sunt foarte bune! Ar mai fi Maybelline NY, Channel si Sephora:*

| Yollanda;x a răspuns:

Cel mai bun este Clarins Extra Firming, insa nu isi permite toata lumea pentru ca costa vreo 300 lei. A si mai este si Diorskin Sculpt de la Dior la pretul de 210 lei. Le-am avut si eu.Merita toti banii.

| yo4ever a răspuns:

Cele de la max factor sunt ffff bune

| bubukid a răspuns:

Cel mai bun fond de ten este acela care se potriveste tenului tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general produsele de la loreal paris dupa mine alea sunt cele mai bune...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de la farmacie:d

| ♥♫☺PiTi¢K☺♫♥ a răspuns:

Cel de la avon este f buna.happy