| stefy_8347 a întrebat:

Dupa parerea voastra stiti daca sunt bune produsele colortrend(avon) sau vision(de la oriflame), dar ati auzit de gama very me clickit de la oriflame, stiti daca sunt bune? Eu nu am incercat dar as vrea sa stiu daca sunt bune, ca am inteles ca colortrend este mai mult pentru adolescente nu?

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu folosesc ambele marci si sunt f multumita de ele, adica am rimel, farduri, pudra, fond de ten colortrend si rujuri si farduri vision si nu sunt adolescenta, sunt femeie in toata regula, deci da, sunt bune, dupa parerea mea

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu am folosit pe ambele dar nu prea mi-au facut nimic acum fol. yves rocher si sunt foarte multumita

| Akid a răspuns:

Da alea colortrend de la avon stiu ca sunt ffff bune

eu folosesc

de cele de la oriflame nu pot sa zic nimic pentru ca nu folosesc
sper ca te-am ajutat

| ayacata a răspuns:

Eu le-am incercat pe cele de la colortrend de la avon.Acelea sunt ff bune.