| Elly007 a întrebat:

E adevarat ca daca ai pistrui nu poti face cosuri?big grin

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cine te-a mintit? Cunosc oameni care au si una si alta.

| laurentiu a răspuns:

Nu e adevarat eu aveam pistrui insa mi-au aparut cosuri si miau disparut pistrui, acum din fericire nu mai am nimic laughing

| username_8290 a răspuns:

Nu. laughing)

nu depinde de asta.

| ramona22 a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic am doau colege care is pistruiate si nua am vazut sa aiba vreun cos

| jp a răspuns:

Mai sa stiti ca eu am pistrui dar nu am niciun cos, eu cred ca depinde de ten happywinking

| raducu a răspuns:

Depinde de pielea fiecaruia.Eu am pistrui si fac cosuri din cauza transpiratiei si prafului.Am pielea foarte sensibila. frustrated

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Total fals...Doua dintre cele mai bune prietene ale mele au pistrui... Una dintre ele are multe cosuri pe frunte care sunt si foarte vizibile iar cealalta are pe obrazi deci cine ti. a spus asta nu stia ce vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca cosurile reprezinta inflamarea unui folicul sebaceu, sau o acumulare de limfa (care, ce ii drept apar mai des pe timpul verii la persoane cu ten gras). Sanatate si implinire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un ten predispus la cosuri, nu conteaza daca ai sau nu pistrui, acestea iti vor aparea oricum. Daca nu, norocul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nu e adevarat.nu are nici o legatura una cu altabig grin.eu cand eram adolescenta aveam si una si alta.tongue

| Buster a răspuns:

Nu e adevart, sa iti dau un ex: eu am cativa pistrui dar nu foarte multi si nu sunt mari de abia se observa si am si cateva cosuri!