| BombonicaXD a întrebat:

E adevarat ca daca imi tin parul strans in coada imi va creste mai repede? Dar ce pot folosi in afara de uleiul de ricin si de masline sa imi creasca mai repede?

6 răspunsuri:
| BombonicaXD explică:

Mentionez ca imi tund periodic varfurile happy

| babyalexa a răspuns:

Nu.Din contra, parul tinut foarte strans se toceste mult mai repede in zona in care prinzi clama.

| LovellyAngel a răspuns:

Poti sa iei vitamine pentru par de la plafar.

| Buii a răspuns:

Ca sa iti creasca parul mai repede poti sa iti tunzi numai varfurile happy, ajuta la cresterea parului

| 28roxy a răspuns:

Din cate stiu eu nu este bine sa ti parul in coada deoarece iti va cadea foarte mult! Eu folosesc pentru crestere parului balsame speciale sau solutii de crestere de la elmiplant! funditaaa? te roggkiss

| BiscuiteeOreo a răspuns:

Am auzit de la niste prietene ca daca iti impletesti parul iti creste mai repede [eu nu am incercat :d ].