| Fillaide a întrebat:

Cam cat creste parul intr-o luna? Si cum l-as putea face sa creasca mai repede?(in afara de uleiul de ricin)

Răspuns Câştigător
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

In medie parul creste cam 1 cm pe lunahappy... iar o metoda sa creasca mai repede in afara de uleiul de ricin nu prea mai stiuthinking am auzit ca daca il impletesi creste mai repedethinking

7 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Buna! Eu stiu cum...

Deci intr-o noapte pe la 10-11 cand este luna plina sau semi-luna taietzi varfurile, iar asa va creste mai repedewinking

Daca nu, poti folosi un sampon de parwinking pentru cresterea parului.

Bafta!

| Danyyyyy a răspuns:

Cresterea parului este influentata si de alimenetel pe care le consumam.
Iar pentru un par lung si stralucitor se recomanda urmatoarele alimente:
-Branza
-Paine Integrala
-Oua
-Carne de vita
-Creveti
-Salata verde, Banane, Broccoli, Iaurt, Branza de vaca, Lunte, Soia si carnea de pui sau de curcan
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| Ciuƒix a răspuns:

Pai... exista creme, pastile, ule iuri pentru asa ceva, dar nu. ti recomand, se poate sa. ti creasca nu numai parul` din cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon Favisan pentru cresterea parului e excelent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon Favisan pentru cresterea parului e excelent

Răspuns utilizator avertizat
| Lili_9060 a răspuns:

Parul nu poate sa creasca repede.Nici intr-o luna. Daca vrei sa-l ai lung, asteapta macar 11 luni.