| KikiRiki98 a întrebat:

E adevarat ca daca te tunzi mai des ti se indeseste parul? Si il face mult mai puternic si nu cada asa de mult:*
>Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Da 100%:*

8 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Nu...n-are nicio legatura. Daca te tunzi la 0 se mai ingroasa putin firul de par, dar nimic mai mult.

| BiancaDenisa a răspuns:

Da,este adevarat dar daca te tunzi foarte scurt(zero, periuta)altfel nu...

| xlollypop a răspuns:

Nu,nu e adv(mrg doar daca te tunzi la 0)happy

| grgdlk a răspuns:

Da, dar sa te tunzi zero, daca esti fata nu cred ca ti ai dori

| Adixuuu a răspuns:

Nu

| alin334 a răspuns:

E falslaughing, dar exista un sampon anti-cadere, pe baza de plante care chiar ajutathinking

| Andrei07565486 a răspuns:

Pentru baietii acest lucru e 100%, dar la fete e putin mai greu, dar ai putea folosi un sampon pentru acest lucru

| LADYANONIMA a răspuns:

Nuuuuu este o prostie de mit parul este la fel ca unghiile daca ti le tai de 2 3 ori pe saptamana nu iti cresc mai mari crede-ma am citit intr-o revista de specialitate parul se indeseste doar daca te razi in cap ( il tunzi de la radacina)