| elll a întrebat:

Este adevarat daca te razi cu big-ul in zona pubiana parul creste de 2 ori mai repede si se indeseste foarte mult?

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

La un moment dat tot trebuie sa o faci, asa ca numai astepta.

| helpu a răspuns:

Da

| Eeu a răspuns:

Da... big grin

Ai face mai bine sa te faci cu benzi dinalea cu ceara. bezi deepilatoare. big grin

Chiar daca doare. da` macar are un efect mai lung. si nu se indeseste big grin.

| danypoli95 a răspuns:

Oriunde unde te razi cu bigu parul creste mai repede nu numai in zona pubiana.