| alexandra91 a întrebat:

E buna vopseaua syoss?

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E foarte buna...

| alissya a răspuns:

Vineri mi-am vopsit parul cu Syoss si am un rezultat de care sunt foarte multumita :X

| Alexandra. a răspuns:

O prietena de-a mea a folosit chiar ieri. Efectul nu a fost tocmai cel dorit, deoarece a iesit o culoare nu prea ok, nu a fost satisfacuta.
Dar ca firma, este foarte buna, depinde de parul fiecaruia, de culoarea ce o are, de culoarea care o doreste.
Eu folosesc produse si sunt foarte multumita.
P. S. Vopsea eu nu am folosit.

| aNarKyt a răspuns:

Buna alexandra91. eu lucrez in domeniul hair stylist. vopselele syoss sunt bune. am vopsist cu toata gama syoss.
in teorie vopseua de par se aplica direct pe par. Sa zicem ca este o informatie sau o teorie eronata ca sa sa iasa o culorae pura parul trebuie decolor in totalitate.
cu un decoloart de 9% sau 12 % cu parf decolorant
apoi aplicarea culorii dorite. gama syoss este una din putinele game de vopsele care recationza corect chimic pe par
atunci cand aplici o vospea pe parul decolorat ea incepe sa actioneza impusnudu-si baza propie
practic ca sa obtii un blond in torie tu trebuie sa-l decolorezi. grestit defat vopseau oxidea. asfel daca tu vei aplica sa zecem pe un par decolorat un blond 8-6 de fat el oxideza si ati fixeaza propia nonta.
am incecat diferite game tongueALETE, LOREA’L. LONDA COLOR. GARNIE si nu am avut un rezulata spectaculor